Zástupce generálního ředitele (Zástupce vedoucího odštěpného závodu)

Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Krčál Pavel, e-mail: pavel.krcal@bankofchina.com

Náplň práce:
1. Řídí a kontroluje činnost manažera oddělení Corporate Banking;
2. Dohlíží na provozní činnosti oddělení Corporate Banking, které vyžaduje centrála;
3. Dohlíží na činnosti zadávané externě v rámci své odpovědnosti;
4. Zavádí a udržuje efektivní vnitřní řídicí a kontrolní systém v souladu s vnitřními a vnějšími regulačními pravidly v oblasti své působnosti;
5. Má schvalovací pravomoc;
6. Podporuje dodržování předpisů;
7. V nepřítomnosti generálního ředitele odpovídá za provoz Banky.
Z důvodu komunikace se zřizovatelem a ostatními subjekty v holdingu se sídlem v ČLR vyžadujeme znalost čínského jazyka na velmi dobré úrovni.
Životopisy zasílejte na email: pavel.krcal@bankofchina.com

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bank of China (CEE) Ltd. Prague Branch

Adresa:
Praha

Reagovat na nabídku Zástupce generálního ředitele (Zástupce vedoucího odštěpného závodu)