SKLADNÍK/SKLADNICE (vyhrazeno pro OZP)

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

z:22/1/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- práce ve skladu
- balení objednávek
- drobný úklid pracovního místa
- příjem zboží - uskladnění zboží.
Požadujeme:
- příjemné vystupování, kolegialitu, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- nástup dle domluvy
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na email dvedeti@dvedeti.cz Váš podrobný strukturovaný životopis. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Určeno výhradně pro OZP.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dvěděti.cz s.r.o.

Adresa:
Sadová 618 ,73801
Internet:

Reagovat na nabídku SKLADNÍK/SKLADNICE (vyhrazeno pro OZP)