DPP - Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Mateřská škola LVÍČEK v Českých Budějovicích nabízí brigádu na místo učitelky. Nutná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v akt. znění - studium předškolní pedagogiky (případně speciální pedagogiky), možnost dalšího vzdělávání, podpora profesního rozvoje.
Nabízíme třídu s maximálně 15 dětmi, možnost se aktivně podílet na chodu mateřské školy, příjemné pracovní prostřední s rodinnou atmosférou.
Budeme se těšit na vaše odpovědi, životopisy prosím zasílejte emailem: ms@skolickalvicek.cz .

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mateřská škola LVÍČEK

Adresa:
Lannova tř. 90 ,37001

Reagovat na nabídku DPP - Učitelé v oblasti předškolní výchovy