Realizátor zakázek v tiskárně reklamních přemětů - vedoucí pracovník (vhodné i p

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

1. kontakt POUZE e-mailem. Životopis zašlete na: prace@miss-ostrava.cz
Výrobce propagačních a dárkových předmětů s vlastním výrobním a tiskařským zázemím, hledá Realizátora zakázek - grafika. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, znalost práce s PC - podmínka Corel, zkušenosti s tiskovými technologiemi a prací na tiskařských strojích, zkušenosti s aplikací firemních polepů. Náplň práce zahrnuje přípravu a výrobu zakázek, realizaci zakázek, spolupráci s obchodním, výrobním, grafickým a marketingovým oddělením. Práce v sídle společnosti v centru Ostravy.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení, prémie, penzijní připojištění, služební automobil

Další informace budou sděleny během pohovoru.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: M.I.S.S. - CZ, s.r.o.

Adresa:
Vítkovická 3083 ,70200
Internet:
www.miss-ostrava.cz

Reagovat na nabídku Realizátor zakázek v tiskárně reklamních přemětů - vedoucí pracovník (vhodné i p