Pracovní nabídka OBSLUHA NC STROJE od firmy CHARVÁT AXL, a.s.

OBSLUHA NC STROJE

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: práce na NC stroji dle dokumentace a technologie, provádění kontrolních a jiných činností stanovených systémem řízení jakosti, příslušnými technickými a organizačními normami

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, praxe není nutná, absolventy zaučíme,schopnost práce s těžšími obráběnými díly, důslednost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost

Dovolená 24 dnů, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč.

možnost ubytování

kontakt: po - pá od 8.00 do 16.00 hod.,

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CHARVÁT AXL, a.s.

Adresa:
3. května 800 ,51301