VEDOUCÍ MONTÉŘI

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
IT - správa systémů hardware,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Popis práce:
• vedení montáží ocelových konstrukcí a dopravníků v rámci EU i ČR,
• řízení týmu pracovníků na stavbách, kontrola a dohled nad montážními skupinami,
• zodpovědnost za kontrolu kvality provedených prací,
• zpracování dokumentace k zakázkám,
• 4 týdenní turnusy,
• práce převážně v uzavřených prostorách.

NABÍZÍME:
• stabilitu práce, dlouhodobou spolupráci,
• pravidelná turnusová volna,
• hrazené ubytování i dopravu,
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na volnočasové aktivity (SODEXO Flexi Pass), roční odměny, týden dovolené navíc, odměny při pracovních jubileích, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek na penzijní / životní spoření aj,
• možnost kariérního růstu,
• nástup dohodou (možno ihned).

Požadavky na pracovníka:

Činnosti na technických zařízeních - obsluha pracovních plošin, Činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou, Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku, Jiné
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NEWE industrial assembly s. r. o.

Adresa:
Hrotovická-Průmyslová Zóna 159 ,67401
Internet:
www.newe.eu