řidič nákladních vozidel - "C"

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Řízení speciální techniky určené pro svoz odpadů (kontejnerová vozidla, popelářská vozidla)
- Požadujeme: Řidičské oprávnění sk. C, popř. C+E, Průkaz profesní způsobilosti řidiče, Psychotesty řidiče, Flexibilita, Zodpovědný přístup k vykonávané práci
- Výhodou: ADR, hydraulická ruka
- Pracovní doba pondělí - pátek, v jednosměnném provozu, Nástup možný ihned nebo dle domluvy, Mimořádně, po předchozí domluvě práce v sobotu
- Benefity: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání
- Kontakt telefonicky Po - Pá od 7.00 do 14.00 hod. na telefonním čísle 573 502 787, příp. své životopisy zasílejte na e-mail: biopas@biopas.cz.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BIOPAS, spol. s r.o.

Adresa:
Kaplanova 2959 ,76701
Internet:
www.biopas.cz

Reagovat na nabídku řidič nákladních vozidel - "C"