INSPEKTOR/INSPEKTORKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Velebný, tel. 737 267 322 (volat Po-Pá 9:00-14:00 hod.), e-mail: ladislav.velebny@ukzuz.cz.
Náplň práce: komplexní výkon inspekční činnosti v oblasti přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a půdy, příprava podkladů pro zahajování správních řízení, dozor nad postupy uplatňovanými při používání, výdejem, skladováním a distribucí přípravků na ochranu rostlin, organizace, provádění školení a vydávání osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin, sběr a zpracování dat o spotřebě přípravků na ochranu rostlin, odběr vzorků přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, rostlinného materiálu a půdy, samostatný výkon odborného dozoru nad dodržováním stanovených právních předpisů ČR a EU.
Nabízíme: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Adresa:
Za Kosteleckou 3902 ,79601