Projektant elektro

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Požadavky na zaměstnance: Elektrotechnické vzdělání, osvědčení dle vyhlášky 50/1978Sb nebo nově zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 7 Vedoucí elektrotechnik - není podmínkou), základní znalost aplikací CAD výhodou (programy Microstation, AutoCAD), znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, příjemné vystupování, chuť k neustálému vzdělávání a dlouholeté spolupráci.

Náplň práce: Projektování elektrických sítí NN, VN dle zadání EG.D, a.s., jednání s dotčenými vlastníky nemovitostí a jednání na úřadech.
POZN: Prvotní kontakt e-mailem:kozubik@enteko.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ENTEKO s.r.o.

Adresa:
Brumov-Bylnice ,Brumov-Bylnice