Pracovní nabídka Dozorce – služební poměr od firmy Vězeňská služba České republiky

Dozorce – služební poměr

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: tolahgrossmannova@vez.ost.justice.cz
Náplň práce: Výkon dozorčí služby ve vymezeném úseku, který je součástí dozorčího stanoviště, na němž je vykonávána dozorčí služba ve věznici, ve vymezeném úseku nestřeženého pracoviště nebo předvádění odsouzených ve vymezeném úseku věznice.
- 6 týdnů dovolené,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky,
- možnost náborového příspěvku 150.000,- Kč.
- po zkušební době stab.příplatek 2500,- Kč

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
Ostrov 22 ,36301