Regional sales manager v oblasti letectví pro německy mluvící země

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Co bude vašim úkolem?
komunikace se zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska
vytváření, editace a kontrola stavu zakázek
základní produktové poradenství
Co od vás očekáváme?
znalost německého jazyka na perfektní úrovni, znalost anglického jazyka výhodou
pečlivost, flexibilitu, důslednost
trestní bezúhonnost
Co nabízíme?
interní školení
teambuildingy
moderní pracoviště
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

What will be your task?
communication with customers from Germany, Austria and Switzerland
creating, editing and checking the status of orders
basic product consulting
What do we expect from you?
knowledge of German at a perfect level, knowledge of English an advantage
diligence, flexibility, consistency
criminal integrity
What we offer?
internal training
teambuilding
modern workplace
Job available immediately or by mutual agreement.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AIR TEAM, s.r.o.

Adresa:
Masarykovo náměstí 354 ,66471

Reagovat na nabídku Regional sales manager v oblasti letectví pro německy mluvící země