Produktový manažer

Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Kontakt: mazankova@schaffer-partner.cz

- znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčí
- magisterský titul v oblasti chemie a fyziky polymerů
- zodpovědnost za výkonnost obchodních oddělení v České republice, Slovensku a Maďarsku (příjmy, zisk, struktura produktů, množství/kódy)
- měsíční analýza obchodních výsledků domácích spotřebičů, hlášení reportů o nákladech na spotřebiče, a ískávání finanční podpory z hlavní centrály
- týdenní naceňování a monitoring propagace a realizace
- pomoc obchodnímu oddělení se získáváním zákazníků, plánováním a prosazováním vytvořených procesů
- týdenní plánování poptávek provádění kontrol zásob
- vedení měsíční evidence plánu objednávek a spolupráce s obchodním oddělením a hlavní centrálou
- komunikace a hlášení reportů produktovému a E-commerce BusinessService oddělení
- shromažďování a předávání informací o trhu souvisejícím oddělením, sledování konkurence na trhu
- spolupráce s finančním a obchodním týmem se získáváním údajů pro hlavní centrálu
- spolupráce s centrálou na nastavení správného složení obchodních jednotek, vytváření produktové mapy na 3 roky
- organizování pravidelných školení pro obchodní oddělení

Dovolená 20 dní, +1 den za každý odpracovaný kalendářní rok, maximálně však 25 dni.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GORENJE spol. s.r.o.

Adresa:
Vyskočilova 1461 ,14000