TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY/PROJECT ENGINEER

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY - výroba světelných reklam
Hledáte něco extra, výzvu, možnost podílet se na něčem neobvyklém a třeba taky změnu? Co takhle projektovat netuctové výrobky a realizovat projekty s působností nejen v ČR, ale i v Evropě? Sledovat, jak se ve výrobě rodí unikátní produkt, který uvidí třeba i miliony lidí ?
Obchodní centra, autosalony, letiště - zde všude najdete světelná reklamní značení firmy 3P - tradičního výrobce a lídra v oboru zakázkové výroby reklam. Jestli se k nám můžete přidat i Vy ? Samozřejmě !
Na pozici TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY do našeho týmu hledáme:
" organizovaného, pozitivního a energického člověka, který
" ovládá konstrukční programy AUTOCAD
" je ochoten se učit novým věcem
" má technické myšlení a organizační schopnosti
Na této pozici:
" navrhujete a zpracováváte konstrukční řešení výrobku v podobě dílenské dokumentace
" spolupracujete s obchodním a výrobním oddělením pro vytvoření výrobků na míru zákazníkovi
Přidáním se k nám získáte:
" různorodou práci v přátelském kolektivu ve stabilním zázemí
" jistota stabilní pracovní doby bez nutnosti přesčasů
" motivující ohodnocení s pohyblivou složkou
Praxe výhodou, ne podmínkou, do všeho zaučíme. Promluvte si s námi o Vašem zájmu HNED !
Více informací na tel. 608 781 120 - Sedláčková Markéta - personální

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: 3 P, spol. s r.o.

Adresa:
U Žel. mostu 373 ,67571

Reagovat na nabídku TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY/PROJECT ENGINEER