OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER / MANAŽERKA V IT

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Možnost výkonu práce: Benešov, Praha

POŽADUJEME
Obchodní způsob myšlení a orientace na zákazníka
Analytické schopnosti
Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Řidičský průkaz skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE
Vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
Sledování trhu a nových trendů
Realizace obchodních kampaní
Komunikace se zákazníky (emailová, telefonická a osobní komunikace)
Zpracování poptávek, tvorba nabídek

NABÍZÍME
Příležitost řešit zajímavé a důležité obchodní případy
Práci na klíčové pozici ve stabilní společnosti na trhu
Zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + pohyblivá složka závislá na dosažených výsledcích)
Služební mobil a notebook, služební auto i pro soukromé účely

Výše odměny není omezená - procentuální provize z výkonu

První kontakt: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Svět IT s.r.o.

Adresa:
Křižíkova 1424 ,25601

Reagovat na nabídku OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER / MANAŽERKA V IT