Pracovní nabídka Inspektor kvality leteckých motorů od firmy GE Aviation Czech s.r.o.

Inspektor kvality leteckých motorů

Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

Kontaktovat mailem Martina.alxasova@ge.com
Popis pozice:
Kvalita montáže motoru spočívá v řízení kontroly procesu montáže motoru od přejímky vstupních dílů až po vydání dokumentace k posouzení.
Proces montáže zahrnuje tyto prvky tj. přejímka dílů, kontrola montážních uzlů, výpočty vůlí a přesahů, kontrola dokumentace, záznam měření, řešení neshod a problémů, příprava motoru pro zkoušky a finalizace dokumentace pro osvědčující personál.
Součástí práce kvalitáře je také analýza dokumentace existujících motorů, podílení se na řešení technických a procesních problémů, analýza dat, spolupráce v rámci týmu a podílení se na LEAN aktivitách.
Předpoklady:
Minimálně SŠ s maturitou, ideálně technického směru, nebo praxi v oboru letectví min. 2 roky
Zkušenosti z oblasti kvality aspoň 1 rok nebo technické vzdělání
Znalost českého jazyka jako rodilý mluvčí
Základní znalost MS Office
Ochota učit se novým věcem a tvárnost
Pečlivost, zodpovědnost a analytické myšlení
Samostatnost, komunikativnost a týmový duch
Znalost AJ na úrovni B1

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GE Aviation Czech s.r.o.

Adresa:
Beranových 65 ,19900
Internet:

Reagovat na nabídku Inspektor kvality leteckých motorů