PROJEKTANT/-KA ELEKTRO

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

*KO: Uličný Martin, životopis zašlete na e-mail: martin.ulicny@technico.cz,

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání elektro směru, znalost některých programů AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, ALLPLAN. Samostatnost, odpovědnost, ochota se dále vzdělávat. Praxe v oboru vítána, vhodné i pro čerstvé absolventy.
Nabízíme:
Flexibilní začátek / konec pracovní doby, odborné školení, sportovní aktivity, parkování zdarma, firemní telefon, bonusy.
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Projektování elektro - silnoproud, elektronické komunikace, týmová spolupráce na projektech

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TECHNICO Opava s.r.o.

Adresa:
Hradecká 1576 ,74601