Investor relations project manager

Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
Vzdělání v Ekonomické oblasti
Praxe ve finanční instituci min. 5 let.
Znalost Ukrajinštiny a Ruštiny na úrovni C1.
Výborné schopnosti organizace struktur společnosti, nastavení KPI.
Vysoké znalosti v oblasti projektového řízení investic.
Znalosti postupu procesů s tokem peněz ve firmě.
Výborné komunikační schopnosti pro interakci se zahraničním vlastníkem.
Zkušenost s jednáním s finančními regulátory na Ukrajině.
Expertní znalost v oblasti financí, daní a v řízení finančních modelů.
Předpokládané časté a dlouhé pracovní cesty, nepravidelná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele.

Náplň práce:
Nastavení a koordinace vztahů s investorem z Ukrajiny.
Řešení daňových dopadů s ukrajinskou finanční správou.
Zajištění implementace KPI modelů v strukturách společnosti.
Komunikace s investorem, projektové řízení investic.
Koordinace postupů schvalování strategických rozhodnutí.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WAYFORPAY s.r.o.

Adresa:
Holečkova 777 ,15000
Internet:

Reagovat na nabídku Investor relations project manager