Pracovní nabídka Engineer Development od firmy Siemens, s.r.o.

Engineer Development

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Koděrová Gabriela, e-mail: gabriela.koderova@siemens.com

Vaším úkolem bude
o    vývoj konstrukčních sestav pro zakázkové produkty průmyslové automatizace s ohledem na
funkci, výrobní technologii a náklady
o    zejména návrh dílů pro produkty SIMATIC (např. průmyslové displaye, PLC, moduly, skříně) a
jejich příslušenství s ohledem na specifická odvětví průmyslu
o    implementace a správa technické dokumentace v PLM SW systému (IEC Teamcenter)
o    kontakt s účastníky procesu mechanického vývoje produktu (dodavatelé, technologické firmy)
o    podpora testování a prototypové i sériové výroby

Co u Vás oceníme
o    vzdělání strojního zaměření, případně adekvátní praxi v oboru
o    znalost některého z programovacích jazyků C/C++; Python, SQL…
o  znalost některého CAD systému pro strojírenství vítána
o    dobrou znalost angličtiny – denní komunikace a psaní dokumentace
o    dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytický přístup, orientace na zákazníka
o    chuť se dále odborně vzdělávat a rozvíjet

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Siemens, s.r.o.

Adresa:
Siemensova 2715 ,15500