Technologové elektro-výroby

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace,Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- Příprava technologických postupů včetně normování a návrhu výrobních přípravků.
- Konzultace nových součástek, technologií a produktů se členy vývojového týmu.
- Komunikace s dodavateli materiálu a služeb.
- Příprava programů pro osazovací linku DPS.
- Školení pracovníků výroby na nové pracovní postupy, technologie a výrobní stroje.
- Vyhodnocování nákladů na výrobu a optimalizace technologických postupů.
- Příprava podkladů pro cenové nabídky včetně konzultace součástkové základny se zákazníkem.
Požadavky:
- SŠ technického směru, obor elektrotechnika nebo 3roky praxe na podobné pozici
- Orientace ve výkresové dokumentaci a elektrotechnických schématech.
- Znalost tvorby technologických postupů a předpisů.
- Znalost stanovení časů operací.
- Znalost SMT výroby, ručního pájení a základního měření (osciloskop, multimetr).
- Základní znalost anglického nebo německého jazyka.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: T - CZ, a.s.

Adresa:
Dělnická 475 ,53003
Internet:

Reagovat na nabídku Technologové elektro-výroby