Úředníci v oblasti účetnictví

Obor:
Ekonomika a finance,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Hledáte zajímavou práci v prostředí klidné části Prahy?

ZÁSTUPCE HLAVNÍ ÚČETNÍ

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
o připravovat podklady pro rozúčtování nákladů na různá střediska
(Excel, tvorba tabulek, základní výpočtové vzorce, práce s výstřižky
převod souborů z Excelu do PDF souborů
o účtování faktur přijatých
o účtování splátkových kalendářů - nájmy, leasingy
o zpracování DPH přiznání
o příprava podkladů k účetnímu auditu
o časové rozlišení nákladů
o účtování dohadných položek
o zástup při vedení pokladní hotovosti
o zastupování hlavní účetní
o ověřování údajů ve veřejných rejstřících - ARES a VIES

POŽADAVKY NA POZICI
o SŠ / VŠ ekonomického směru
o praxe v oboru samostatná účetní 5 let podmínka
o angličtina na komunikativní úrovni (příprava prezentace, komunikace)
o dobrá znalost účetní a daňové legislativy
o zkušenosti Microsoft Office, bezpapírová kancelář - práce se soubory, ukládání dat
o ekonomický systém Sap

O FIRMĚ SAHM
Design a funkčnost - to jsou hlavní kréda výrobků společnosti SAHM. Výrobky s logem SAHM naleznete nejen v restauracích a hotelích, ale vždy v rukou spokojených zákazníků po celém světě. Kvalita firmy SAHM se spojila s předními designéry a pokaždé přináší všem milovníkům dobrých nápojů nový jedinečný zážitek při konzumování oblíbených nápojů.
NABÍZÍME VÁM:
o práce v rodinném prostředí v klidné části Prahy blízko centra, dostupné spojení
o dobré finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností
o rekondiční dovolená 3 - 5 dní, dle délky pracovního poměru
o pružná pracovní doba (pevná od 9 do 15, zbytek dle vaší potřeby
o další b

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sahm s.r.o.

Adresa:
Podbělohorská 1434 ,15000
Internet:

Reagovat na nabídku Úředníci v oblasti účetnictví