OPTOMETRISTA - ZÁSTUPNÝ VEDOUCÍ

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Náplní práce je měření zraku, aplikace kontaktních čoček, výběr obrub, doporučení vhodné brýlové čočky.
Zástupný optometrista musí zvládat veškerý chod optiky, pomáhá při vykrývání dovolených a nemocí. Hledáme flexibilního zaměstnance, který má rád změny prostředí. Hledáme kolegu či kolegyni s chutí pracovat a vzdělávat se, který má aktivní přístup k prodeji, milé a profesionální vystupování.
Nabízíme: náborový příspěvek 30.000,- Kč, stravenky, služební auto, zvýhodněný nákup optických pomůcek.
První kontakt: kosova@doctoroptic.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DOKTOR OPTIK Group s.r.o.

Adresa:
Masarykova 368 ,39901
Kontakt:
731 903 537
Kontaktní osoba:
Eliška Kosová
Internet:

Reagovat na nabídku OPTOMETRISTA - ZÁSTUPNÝ VEDOUCÍ