zdravotní sestra v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost

Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

MVP: Táborská 31, 140 00 Praha 4 - Nusle
Kontakt: sekretariat@malezdravi.cz
MALÉ ZDRAVÍ vede ambulance lékařů pro děti a dorost. Pro posílení našeho týmu hledáme kolegyni - dětskou zdravotní sestru (všeobecná sestra, praktická sestra).
Požadujeme příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zkušenost z pediatrické ambulance výhodou. Životopis zašlete prosím na níže uvedenou emailovou adresu.
Nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, denní provoz, bez služeb, bez sobot a nedělí, stravenky, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání..

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MALÉ ZDRAVÍ a.s.

Adresa:
Táborská 940 ,14000

Reagovat na nabídku zdravotní sestra v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost