Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

R&D - provádění projektů energetických systémů pro návrh a vývoj inovativních koncepcí distribuce energie a prokazuje vývoj TRL1-5 pro zadaný úkol;
Provádění modelování, simulaci a ověřování energetických systémů.
Nutné samostudiu, týmová práce a týmový duch
Shromažďování a analýza dat.
Informování na podpora optimalizace návrhu tak, aby vyhovoval požadavkům na výkon, velikost, vyrobitelnost, spolehlivost a náklady
Zlepšování odborných znalostí v oblasti napájecích systémů (hybridní AC/DC), pro řídicí protokoly, strategii ochrany a rekonfiguraci.
Vytváření technické zprávy a prezentace
Spoluprace s inženýry výkonové elektroniky, mechaniky, tepla a firmwaru na úspěšném návrhu a ověření návrhu; spolupracuje s externími dodavateli
Udržování aktuálních informací o nejnovějších technologiích energetických systémů a aplikuje znalosti na aplikace distribuce energie a ochrany.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Adresa:
Bořivojova 2380 ,25263

Reagovat na nabídku Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení