Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Honzáková Jitka, e-mail: jitka.honzakova@ibs-sro.com
Anglický jazyk slovem i písmem - aktivní znalost
Znalost dalších cizích jazyků výhodou

Povinnosti mohou zahrnovat následující a mohou být přiřazeny další povinnosti:
" Znalost oblastí závazků
" Znalost MS Excel
" Znalost prostředí SAP Concur
" Smysl pro detail, prozákaznický přístup
" Samostatnost, proaktivita
Náplň práce:
" příprava návrhů plateb řídícím kontrolorům
" zajišťování přesnosti a efektivity operací
" kontrola účtovaných dokumentů
" příprava platebních běhů
" komunikace s interními odděleními
" komunikace a proaktivní podpora klíčových uživatelů
" podpora uživatelů

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Atlas Copco s.r.o.

Adresa:
Praha

Reagovat na nabídku Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky