Obchodní ředitel / ředitelka

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

1. kontakt e-mailem. Své CV prosím zasílejte na e-mailovou adresu: vlckovak@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní uvedené požadavky.

Náplň práce:
-definice obchodní a marketingové politiky společnosti, její realizace a rozvoj, analýza trhu,
-podíl na vývoji nových produktů a forem prodeje,
-optimalizace obchodních procesů,
-vyhledávání nových obchodních příležitostí v souladu s firemní obchodní strategií,
-spolupráce, rozvoj a upevňování vztahů s vybranými zákazníky,
-podíl na vymáhání pohledávek a předcházení jejich vzniku,
-řešení reklamací,
-vedení obchodního týmu, kontrola a hodnocení obchodních manažerů,
-odpovědnost za organizaci konferencí, seminářů a workshopů,
-odpovědnost za odbornou přípravu obchodníků,
-odpovědnost za vedení databáze zákazníků a obchodních aktivit.

Požadujeme:
-vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického nebo bezpečnostního zaměření,
-minimálně 3letá praxe na obdobné pozici,
-podmínkou jsou znalosti z oblasti bezpečnosti (fyzická ochrana, ochrana informací)
-zkušenosti s vedením týmu nebo oddělení,
-znalost příslušných právních norem v oblasti veřejných zakázek,
-uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Powerpoint),
-řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič,
-výborné organizační, prezentační a komunikační dovednosti,
-aktivita, iniciativa, časová flexibilita,
-ochota a smysl ke spolupráci,
-cílevědomost a pečlivost,
-odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
-stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečn

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Adresa:
Vítkovická 1994 ,70200
Internet:
www.fsc-ov.cz

Reagovat na nabídku Obchodní ředitel / ředitelka