Pracovní nabídka Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník od firmy EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným

Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Požadujeme úplné vysokoškolské vzdělaní v oboru elektroniky či v příbuzném oboru, pracovní náplní je vývoj digitálních i analogových elektronických obvodů nebo software.
Volné místo elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník pro lokalitu Klatovy.

Požadavky na pracovníka:

Práce s PC - jiné
Angličtina Pasivní

Nabízíme:

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz
Tuto pozici nabízí: EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným

Adresa:
ul. 5. května 690 ,Klatovy ,339 01
Kontakt:
+420 603 497 419
Kontaktní osoba:
Ing. Marian Váňa

Reagovat na nabídku Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník