PERSONALISTA/KA - Kontakt:. e-mailem

Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: administrativa spojená s personalistikou - nábor zaměstnanců, tvorba dokumentů, školení a rozvoj zaměstnanců, příprava podkladů pro zpracování mezd, nastavování procesů a definice postupů v personalistice a další související agenda. Požadujeme: hledáme posilu s praxí v oblasti personalistiky a chutí podílet se na rozvoji společnosti, se znalostmi pracovního práva a souvisejících předpisů, flexibilitu, znalost AJ. Nabízíme: mzdové ohodnocení dle praxe a úrovně samostatnosti, práci v dynamické společnosti, podporu odborného vzdělávání. Místo výkonu práce: Černín 89, Zdice.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NAF A.S.

Kontakt:
727814795
Kontaktní osoba:
Tereza Rufferová
Internet:

Reagovat na nabídku PERSONALISTA/KA - Kontakt:. e-mailem