ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO E-SHOP

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

z:4/3/2024 a:28/3/2024
Náplň práce:
- pro eshop s nástroji a nářadím přijmeme administrativního pracovníka/pracovnici.
Podmínkou je:
- základní uživatelská znalost PC (Word, Excel)
- základní ekonomické znalosti a ochota učit se novým věcem
- spolehlivost a loajalitu, samostatnost.
Výhodou je:
psaní všemi 10, zkušenosti s tvorbou textů a základní grafikou, anglický jazyk.
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci ve stálém kolektivu, příjemném a klidném prostředí a po zkušební době zaměstnanecké benefity.
Kontakt emailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SIMON FM s.r.o.

Adresa:
Národních mučedníků 499 ,73801

Reagovat na nabídku ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO E-SHOP