Pracovní nabídka Zubní lékař od firmy Vězeňská služba České republiky

Zubní lékař

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: mbilkova@ve.ova.justice.cz, mstradalova@vez.ova.justice.cz
Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, specializace v oboru zubní lékařství. Bezúhonnost, osobní způsobilost, způsobilost k právním úkolům, organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pracovní nasazení

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost přiznání osobního příplatku, profesní růst, stravování v zaměstnanecké jídelně, příspěvek z FKSP na rekreaci, sportovní aktivity, bezúročnou půjčku, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
Havlíčkovo nábřeží 1835 ,70200
Internet:
www.vscr.cz