Údržbáři - elektromechanici

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Pohraniční stráže 166, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:15 h x odpolední směna 13:15-21:30 h (v týdenních cyklech). Požadujeme: vyučení v oboru, vyhláška 50, flexibilita. Nabízíme: stravenkový paušál 107,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění či doplňkové důchodové spoření 600,- Kč/měsíc, pololetní a roční odměny, nadstandardní příplatky za případnou práci v sobotu, stabilizační odměna 7.000,- Kč po 6-ti měsících trvání pracovního poměru. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-15:30 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Praní a čištění, a.s.

Adresa:
Pohraniční stráže 166 ,35301
Internet:

Reagovat na nabídku Údržbáři - elektromechanici