Pracovní nabídka pracovník/pracovnice IT podpory od firmy Schlote-Automotive Czech s.r.o.

pracovník/pracovnice IT podpory

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

první a druhá úroveň podpory , instruktáž a školení uživatelů, správa lokálního serverového a úložného prostředí a podpora v oblasti globálního IT prostředí, správa lokálního síťového prostředí a podpora v oblasti globálního IT prostředí, instalace IT systémů a serverových aplikací, implementace a optimalizace strategie zálohování, implementace správy aktualizací a oprav serverů, koordinace externích partnerů, další rozvoj a přizpůsobení IT prostředí provozním požadavkům v úzké koordinaci se zúčastněnými odděleními a externími partnery, spolupráce s multifunkčními týmy a externími partnery při řešení poruch a problémů, kompletní údržba systémové dokumentace a tvorba dokumentace specifické pro danou funkci, vzdělání v oboru IT, praxe na srovnatelné pozici, dobrá znalost AJ (NJ výhodou), dobrá znalost virtualizačních prostředí, zálohovacích řešení a úložných řešení, velmi dobrá znalost operačních systémů, dobrá znalost služeb systému Windows (např. MSAD, GPO, WSUS, RDS/ RDP), ŘP "B", ochota cestovat, vysoké prac. nasazení, strukturovaný, přesný a efektivní způsob práce, vlastní kantýna, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na důchodové připojištění, výhodné tel. tarify, možnost profesionálního růstu a další benefity, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, nutno zaslat životopis v ČJ i AJ

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Adresa:
Jaktáře 1660 ,68601
Internet:

Reagovat na nabídku pracovník/pracovnice IT podpory