Head of 3D Graphics

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

Flexibilní úvazek | 3-5 let předchozích zkušeností

Jsme Precismo, česká firma, která vyvíjí světový produkt. Vytváříme přesné digitální kopie objektů pro použití ve virtuální realitě. K tomu používáme vlastní unikátní technologii, která ohromila spoustu klientů, mezi něž se řadí globální značky, zejména v e-commerce. Naše odvětví navíc raketově roste. Tohle je ale jenom začátek! Rosteme jako z vody, expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým.

Hledáme špičkové lidi: Takové, kteří nechtějí být svázáni ve své kreativitě, nebojí se převzít odpovědnost a chtějí vidět výsledky své práce. Pojď s námi dělat skvělé věci!

Co u nás budeš dělat

" Jedná se o příležitost pracovat na pozici, která je kritická z pohledu našeho businessu, je zásadní pro růst a zlepšování produktu a v naší ploché struktuře je podřízena přímo nejvyššímu vedení (COO-CEO). Máš proto vliv na klíčová rozhodnutí a implementaci Tvých nápadů, které se nebudeme bát vyzkoušet. Hlavní pilíře Tvé práce budou následující
" Budeš zodpovídat za vedení našeho grafického týmu, kontrolu kvality 3D modelů a pomůžeš našim grafikům zefektivňovat výrobu high-quality modelu námi naskenovaných dat.
" Klíčové bude hledat ideální postupy, zkoumat a implementovat novinky, tak abys získal z grafického týmu maximum a pomohl mu s finálním dokončením perfektního 3D modelu
" Budeš samostatně řešit přidělené úkoly v oblasti 3D grafiky, zejména v softwaru Blender - tvorba a čištění 3D modelů

Co od Tebe čekáme

" Hledáme někoho, kdo nám pomůže náš produkt posunout dál. Proto bys měl/a splňovat alespoň následující:
" Zkušenosti s vytv

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PRECISMO s.r.o.

Adresa:
Havlíčkovo nám. 3 ,25219