Instruktor lyžování/snowboardingu

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Zajišťování výuky lyžování a snowboardingu v Krkonoších (Harrachov). Požadujeme věk min. 16 let, příjemné vystupování, pozitivní vztah ke sportu, spolehlivost a dobrou fyzickou kondici. Znalost cizích jazyků a předchozí praxe výhodou.
Novým zaměstnantncům zajistíme zákonné proškolení, nebo kurz instruktora s profesionální licencí.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty.
Upřednostňujeme pracovní vztah na DPČ (výše úvazku bude záviset na sezóně).
Náplň práce: instruktor a asistent lyžování/snowboardingu.
Kontakt: e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: My Ski School s.r.o.

Adresa:
Harrachov 0
Internet:

Reagovat na nabídku Instruktor lyžování/snowboardingu