Pomocní kuchaři

Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

MÍSTO VÝKONU : Milady Horákové č.p. 178/66, Bubeneč, 170 00 Praha 7
KONTAKT : QUOC ANH NGUYEN, tel.: 773 903 288 - volat pondělí 10-12h, e-mail: dan.nguyenquocanh@seznam.cz
OSOBNĚ PO TELEFONICKÉ DOHODĚ.

Hlavní náplň práce - vybalování, kontrolování, přemisťování, vážení a skladování zásob v chladničkách, policových skříních a jiných skladovacích prostorech; pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla mytím, loupáním, krájením, řezáním, odměřováním a mícháním surovin; kompletování pokrmů k podávání; čištění kuchyní, míst pro přípravu jídla a obslužných prostor; nutnost znalosti (asijské) japonské kuchyně (prokáže se při pohovoru).

Požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Znalosti vietnamského jazyka (komunikační jazyk na pracovišti a s dodavateli).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bon Letná s.r.o.

Adresa:
Milady Horákové 178 ,17000