Technologist - Designer

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů.
- Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu.
- Komunikuje s dodavateli.
- Kontroluje a testuje vzorky a vyhodnocuje kvalitu produktů.
- Pracovní cesty do zahraničí (Asie).
Požadujeme:
- VŠ vzdělání textilního směru.
- Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo vzdělání.
- Znalost AJ (úroveň min. B1)
Nabízíme:
- Stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.
Kontakt:
- na uvedený e-mail.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MALFINI, a.s.

Adresa:
Oblouková 391 ,40340