PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELKA

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

U vyučeného zájemce je výhodou je absolvování rekvalifikačního kurzu "Pracovník v sociálních službách" (není podmínkou). Pracovní pozice je vhodná i pro zájemce s maturitou (vhodným oborem pečovatelství nebo praktická sestra).
Trestní bezúhonnost.
Náplní práce je přímá obslužná péče o seniory (hygiena, oblékání, podávání stravy, individuální plánování péče, smyslová aktivizace, paliativní péče).

Pracovní smlouva na rok s možnosti prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:
Cenově výhodné stravování v organizaci, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího profesního růstu a tím i platového, příspěvek na penzijní připojištění pracovníků

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov pro seniory Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace

Adresa:
Husova 971 ,67571
Internet:
www.ddnamest.cz

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELKA