Pracovní nabídka OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ od firmy MAKOVEC a.s.

OBSLUHA TAVÍRNY TUKŮ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě - Michal Skopalík, tel. 775 685 042, e-mail: skopalik.m@makovec.cz.

Pracovní doba na HPP Po-Pa 14:00 - 22:00 hod, případně i zkrácený pracovní úvazek, u DPP a DPČ lze dle vzájemné domluvy odpolední, noční, případně víkendy.

Náplň práce: práce v teplém provozu (nad +20°C) na tavírně - příprava tuků pro tavení a tavení tuků

Požadujeme: PODMÍNKOU dobrý zdravotní stav, fyzicky náročnější práce (zvedání břemen 20 kg), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Nabízíme: hodinová mzda 150 Kč + prémie, stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MAKOVEC a.s.

Adresa:
Smržická 537 ,79841