Vychovatel/ka

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Chrudim
POŽADAVKY: - vzdělání dle zákona č. 563/2004Sb.o pedagogických pracovnících v platném znění, v oboru vychovatelství, (možnost doplnění si kvalifikace při zaměstnání)
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a o víkendech a svátcích
- zájem o práci s ohroženými dětmi

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Čerpání příspěvků FKSP (obědy, dovolená, výročí). Zvláštní příplatek ll. Skupiny, po ukončení zkušební doby osobní ohodnocení
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Adresa:
Čáslavská 624 ,53701