Senior Developer & Technical Architect

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

kontakt: karolina.zagula@nextviewconsulting.com
- Zkušenosti s technickou implementací Salesforce v rámci consultingu nebo v pozici koncového zákazníka
- Zkušenost s řešením klientských projektů na pozicích s rostoucí odpovědností v kontextu vývoje systému a souvisejícího podnikového poradenství
- Zkušenosti s návrhem a tvorbou Salesforce UX vrstvy pomocí Lighting Web Components (LWC) a JavaScriptu
- Zkušenosti s používáním APEX
- Dobré komunikační schopnosti pracovat samostatně. Schopnost úspěšně nastartovat nové iniciativy a řídit složité problémy prostřednictvím analýzy a řešení. Schopnost řešit/sdílet zpětnou vazbu o osvědčených postupech kódování Salesforce podporujících škálovatelných aplikací.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nextview Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha
Internet:

Reagovat na nabídku Senior Developer & Technical Architect