referent logistiky a zakázkového centra

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost AJ pokročilý - nutno komunikovat písemně i verbálně, prezentační a vyjednávací dovednosti, schopnost rychle reagovat v nestandardních situacích, logické myšlení a výborné organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC (excel, Outlook) SAP výhodou, zkušenosti v oblasti výrobního podniku výhodou.
Náborový bonus 10.000 Kč, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Erdrich Umformtechnik s.r.o.

Adresa:
Červený dvůr 1130 ,79401
Internet:

Reagovat na nabídku referent logistiky a zakázkového centra