Data Scientist

Obor:
Telekomunikace,IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

Kontakt:veronika.cihan@nn.cz
Upřesňující informace:
Tyto požadavky jsou vítány:
zkušenosti z oblasti data science výhodu; zkušenost s programováním v jazyce Python výhodu; zkušenosti s jazykem SQL a systémem Git výhodou; zkušenosti s deep learning, aplikovanou umělou inteligencí nebo cloudovými službami (ideálně Azure) jsou výhodou; zkušenosti z finančního odvětví jsou výhodou; angličtina na komunikativní úrovni

Náplň práce:
V rámci této pozice budete pracovat na projektu, který je zaměřen na podporu zákazníků a jejich služeb. Budete poskytovat služby v oblasti data science obchodním jednotkám NN International. Budete součástí celého životního cyklu projektu, počínaje stanovením rozsahu projektu, přes vývoj analytického řešení až po jeho implementaci. Budete pomáhat s určováním rozsahu use-cases v jednotlivých odděleních, vyvíjet analytická/softwarová řešení a spolupracovat na vývoji týmových softwarových knihoven v jazyce Python

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NN Management Services, s.r.o.

Adresa:
Praha