Zástupce vedoucího skladu

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Topol č.p. 31, 537 01 Chrudim 1
Do společnosti RCprofi s.r.o., která se zabývá prodejem modelů na dálkové ovládání, hledáme zaměstnance na pozici zástupce vedoucího skladu.
Náplň práce:
- Organizace skladu, procesů ve skladu, zaměstnanců a brigádníků v expedici.
- Příjem zboží od dodavatelů.
- Dovoz zboží od dodavatelů z blízkého okolí (ŘP sk.B).
- Příprava zboží ze skladu pro expedici.
- V případě potřeby balení zásilek.
- Spolupráce s expedičním oddělením.
Do všech procesů uchazeče podrobně zaškolíme.
Požadujeme organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, logické uvažování, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, pozitivní myšlení, řidičské oprávnění skupiny B.
Zkušenosti s organizací prakticky jakékoliv činnosti jsou výhodou.
HPP, 40 hod. týdně, jednosměnný provoz, dovolená 4 týdny.
Nástup možný ihned. Nástupní plat dohodou.
V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Tlapákovou ve všední dny v čase 8:00 - 15:00 hod. na tel. čísle +420 734 695 100.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na uvedený e-mail. V nejbližších dnech se Vám ozveme a domluvíme se na pracovním pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: sezónní příplatky, slevy na prodávané zboží

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: RCprofi s.r.o.

Adresa:
Chrudim 31 ,53701
Kontakt:
734 695 100
Kontaktní osoba:
Eva Tlapáková