Pracovní nabídka Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb od firmy ING Bank N. V.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Obor:
Ekonomika a finance,Management

Popis pracovní pozice:

Požadavky
- Bakalářské nebo Vysokoškolské vzdělání
- Anglický jazyk - úroveň B2
- Ukrajinský jazyk - úroveň B2
- Zkušenosti s KYC a bankovnictví
- Pokročilé znalosti MS Office
Náplň práce:
- Identifikaci hrozeb spojených s praním špinavých pěněz
- Identifikace podezřelých obchodních činností
- Příprava pravidelných reportů
- Úzká spolupráce s oddělením Compliance
Zaměstnanecké výhody4):
- pružnou pracovní dobu, práci z domova, multisport kartu, stravenky, jógu na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na mobilní telefon, zaměstnanecký mobilní tarif, parkovací místo

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ING Bank N. V.

Adresa:
Českomoravská 2420 ,19000

Reagovat na nabídku Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb