Montážní technici fotovoltaických systémů a vzduchotechniky

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

z: 31.10.2023
Náplň práce:
- Montážní práce v Moravskoslezském kraji.
- montáž konstrukcí a fotovoltaických panelů na střechy domů a instalace vzduchotechniky
- montážní práce
- práce ve výškách
Požadavky:
- technická a manuální zručnost
- zkušenosti s montážemi výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
- praxe v oboru fotovoltaiky výhodou
- ochota učit se
- vhodné i pro absolventy

Kontakt: Ing. Pavla Hanzlíková, telefonicky Po - Pá na č.: 771 234 888, e-mail: info@dumnazelenou.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DŮM NA ZELENOU s.r.o.

Adresa:
Poděbradova 1617 ,74101

Reagovat na nabídku Montážní technici fotovoltaických systémů a vzduchotechniky