Pracovníci ostrahy, strážní

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme). Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Protektia s.r.o.

Adresa:
Alej 17. listopadu 2720 ,41301
Internet:

Reagovat na nabídku Pracovníci ostrahy, strážní