Údržbáři

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického zaměření
- praxe na pozici strojní zámečník, strojní mechanik, nástrojař, případně jiný technický obor
- orientace ve výkresové dokumentaci, technické myšlení
- zručnost v odstraňování mechanických závad na linkách
- svářečský průkaz - výhodou
- znalost elektrikářských činností - výhodou
- opravy a údržba zařízení / provádění strojní údržby zařízení
- odpovědnost za svěřený úsek na hale
- provádění běžných zámečnických prací
- preventivní kontrola strojního zařízení
- návrhy na preventivní opatření vedoucí k jejich řešení
- zámečnické práce a svařování

Výhody:
Odměny, závodní stravování, příspěvek na penzijní / životní poj., příspěvek na dopravu - více na www.rostra.cz

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ROSTRA s.r.o.

Adresa:
Říčanská 989 ,76312