zubní instrumentář/ka

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Hledám zubní instrumentáře/ku, zubní sestru nebo asistenta/tku zubního lékaře na plný úvazek do zavedené zubní ordinace ve Štěnovicích - Plzeň- jih ( 5 km od Plzně). Náplň práce: asistence zubnímu lékaři, objednávání pacientů, malé administrativní úkony, zajištění chodu ordinace. Nabízím práci v mladém kolektivu, pravidelné odměny, příspěvek na dovolenou a dopravu. Žádám časovou flexibilitu, práci s PC a ochotu učit se novým věcem.
Potřebné vzdělání není podmínkou, ale je nutné absolvovat kurz zubní instrumentářky.
Životopisy prosím posílejte na kasale@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MUDR. Eduard Kasal, CSc.

Adresa:
Štěnovická 252 ,33209