Servisní technik

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- elektrické opravy následujících výrobků: mixéry, parní čističe, vařiče, zdravotnické přístroje, kávovary atd.
- kontrola a opravy zboží z I. a II. jakosti - telefonický a osobní kontakt se zákazníky: dotazy, odsouhlasení ceny opravy atd.

Požadavky: - elektro vzdělání (SOU), kvalifikace (vyhlášky č. 50) § 6 (popř.: 7, 8
- zkušenost s prací v servisu - (není podmínkou),
- spolehlivost
flexibilita
možnost nástupu ihned výhodou

Požadované jazyky: Čeština

Nabízíme:
- Penzijní připojištění
- Slevové poukazy na firemní zboží
- Příspěvek na stravné
- 5 dní prac. volna navíc.

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Adresa:
K Vypichu 1119 ,25219