Technolog/ technoložka - junior/juniorka

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Doprava a logistika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakte-mailem marie.hruskova@bohemilk.cz.
- SŠ / VŠ - potravinářské vzdělání
- znalost potravinářské legislativy
- znalost AJ
- základní znalost Microsoft Office
- řidičský průkaz " B"
Popis pozice:
- spolupráce při procesu vývoje nových produktů
- spolupráce při modifikaci stávajících produktů
- provádění senzorické analýzy (příprava vzorků k senzorickému posouzení včetně vyhodnocení)
- člen interních auditorů kvality a bezpečnosti produktů
- drobná administrativa
- zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, výkonnostní a motivační odměny, 4 dny Sick days, příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění
- zodpovědný a aktivní přístup k práci, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BOHEMILK, a.s.

Adresa:
Podzámčí 385 ,Opočno ,51773
Kontakt:
494 678 212
Kontaktní osoba:
Marie Hrušková

Reagovat na nabídku Technolog/ technoložka - junior/juniorka