mistr/ová výroby

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
IT - správa systémů hardware,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

min. 3 roky praxe na pozici mistr/ová výroby, výborné organizační dovednosti, tech. myšlení, odolnost vůči stresu, silná osobnost, ŘP "B", vedení týmu cca 25 pracovníků, organizace a plánování práce na dílně , dohled na termíny plnění zakázek, sledování řízení toku výrobních zakázek v informačním systému, zodpovědnost za dodržování a využívání prac. doby, zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny OMNIPOL, finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti, příplatky za práci ve vícesměnném provozu, příjemné prac. prostředí, věrnostní odměny, 5 týdnů dovolené, možnost stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele, zvýhodněný mobilní tarif, slevy na nákup a servis vozidel, 13. a 14. mzda, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MESIT machinery, a.s.

Adresa:
Sokolovská 573 ,68601